Sveiki atvykę į BRAVOPASTA parduotuvę!

Įsigykite mūsų produkcijos internetu - pristatysime ją tiesiai į Jūsų namus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Šiauliuose bei Panevėžyje.

Įsigykite mūsų produkcijos internetu - atsiimkite ją sau patogiu metu iš mūsų parduotuvėlės adresu Centrinė g. 21, Avižieniai.

bravopasta1

Jūsų mėgstamiausi

MAžųjų mėgstamiausi

Gaminių linija NIAM NIAM yra skirta mažiesiems Jūsų šeimos nariams. Tai švieži makaronai ir šaldyti varškėtukai, kurių sudėtyje – TIK natūralūs ingridientai. Vos per DVI minutes paruošite maistingą ir skanų patiekalą, kuriam neatsispirs net išrankiausi mažieji gurmanai!

švieži makaronai

Ravioliai

BRAVOPASTA ravioliai gaminami iš aukščiausios kokybės kietųjų kviečių miltų, kuriuos vežamės tiesiai iš Italijos. Siūlome platų skonių pasirinkimą, todėl asortimente sau tinkamus raviolius ras ir negalintys gyventi be mėsos patiekalų, ir vegetarai, o veganus kviečiame išbandyti mūsų veganiškus raviolius su baravykais. Gamindami raviolius nuolat atsižvelgiame į Jūsų pageidavimus, eksperimentuojame ir dažnai siūlome Jums naujus skonius.

Švieži makaronai

Mūsų gamybos švieži makaronai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės kietųjų kviečių miltų atsivežtų tiesiai iš Italijos! Šviežius makaronus namuose paruošite per DVI minutes. Išsirinkite savo mėgstamiausios rūšies makaronus, pagardinkite juos mūsų paruoštais padažais ir džiaukitės naminiu patiekalu vos per kelias minutes. Patiks visai šeimai!

Gnocchi – itališki bulvių virtinukai, kuriuos siūlome trijų rūšių: klasikinius, su moliūgais arba su rikotos sūriu ir špinatais. Minkštutėliai, sotūs ir savo autentišku skoniu nukeliantys į Italiją!

GnocChi

PAdažai


Siekdami palengvinti Jūsų darbą virtuvėje siūlome Jums ir pagal Itališkus receptus pagamintus padažus. Jie puikiai tiks pagardinti mūsų gaminamiems makaronams bei kitiems patiekalams ir pradžiugins savo šviežumu bei sodriu skoniu.

bravo pasta