Bravopasta naudojimosi sąlygos ir taisyklės

  1. El. parduotuvės taisyklės

El. Parduotuvėje Bravopasta galite įsigyti mūsų pagamintą šviežią bei šaldytą produkciją – makaronus, raviolius, itališkus bulvių virtinukus, padažus ir kt. Kiekvienas pirkėjas, naudodamasis šia el. parduotuve įsipareigoja susipažinti su apačioje pateiktomis taisyklėmis.

1.1. Prekių pristatymo taisyklės.

1.1.1. Apsipirkimo tvarka. Parduotuvė Bravopasta savo prekes siunčia ir užsakymus priima tik iš Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje esančių pirkėjų. Prekės perkamos susidedant jas į virtualų pirkėjo krepšelį, pasirenkant norimą pristatymo metodą ir atliekant apmokėjimą vartotojui patogiu metodu per integruotą Paysera sistemą. Pirkėjui sėkmingai atlikus apmokėjimą mes pradedame vykdyti užsakymą.

1.1.2. Pristatymo mokestis. Užsakymai su pristatymu į namus prieš tai išvardintuose miestuose papildomai apmokestinami 6 eur (mokestis netaikomas, kai prekių krepšelio suma viršija 50 eurų. Kai klientas pageidauja atsiimti užsakymą iš nurodytos vietos jos mieste pristatymas yra nemokamas.

1.1.3. Pristatymo terminas. Prekes įsipareigojame pristatyti per 3 dienas, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo miesto. Tikslią pristatymo datą vartotojas gali matyti pasirinkdamas pristatymo metodą. Jei negalime pristatyti prekių per 3 dienas, vartotoją informuojame jo nurodytais kontaktais (telefonu arba el. paštu). Vartotojui nesutinkant su mūsų pakeičiama pristatymo data, pinigai už prekes grąžinami bankiniu pavedimu į pirkėjo nurodytą sąskaitą ir užsakymas gali būti atšauktas.

1.2. Prekių grąžinimo taisyklės.

Kokybiškomis laikomos mūsų parduotuvėje įsigytos maisto prekės negali būti grąžintos.
Jei vartotojas gauna nekokybišką maisto prekę, jo patirtą nuostolį kompensuojame grąžindami už prekę sumokėtą sumą arba pasiūlydami pristatyti kitą prekę.

Nekokybiška preke gali būti laikoma:

Pasibaigusio vartojimo tinkamumo termino prekė.
Prekė, kurioje pastebimas brokas, arba randamas svetimkūnis.
Prekė, kuri atrodo sugedusi (pakeitusi skonį, išvaizdą, kvapą, konsistenciją).

Dėl potencialiai nekokybiškos prekės vartotojas gali kreiptis el. paštu info@bravopasta.eu, aprašydamas situaciją, nurodydamas pirkimo datą bei pridėdamas nekokybiško gaminio nuotrauką. Gavę skundą kompensuojame vartotojo patirtą nuostolį grąžindami už prekę sumokėtą sumą į vartotojo nurodytą banko sąskaitą, arba, vartotojui pageidaujant, pristatome kitą prekę.

2. Privatumo politika

2.1. Bendra informacija
Mes, Bravopasta, UAB, šia privatumo politika nustatome ir gerbiame interneto portalo www.bravopasta.eu lankytojų bei svetainėje esančios internetinės Bravopasta parduotuvės Pirkėjų privatumą ir užtikriname, kad šiame puslapyje Jūsų pateikta informacija bus naudojama ir laikoma saugiai. Pateikiamos privatumo politikos sąlygos taikomos kiekvieną kartą, kai tik Jūs norite pasiekti mūsų turinį ar parduotuvę bet kokiame įrenginyje.

UAB Bravopasta pasilieka teisę bet kuriuo metu šias taisykles keisti, todėl kiekvieną kartą apsilankę šiame tinklapyje turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, patvirtinate, kad sutinkate su žemiau išdėstyta privatumo politika. Jei su taisyklėmis nesutinkate, prašome nesilankyti mūsų svetainėje.

2.2. Duomenų tvarkytojo – UAB Bavopasta rekvizitai:
Juridinio asmens kodas: 304912148
PVM mokėtojo kodas: LT100011863618
Adresas: Centrinė g. 21, Pikutiškių k., LT-14186 Vilniaus r.
Telefonas: +37069920600
El. paštas: info@bravopasta.eu


2.3. Renkama informacija
Visi tinklapio lankytojai ir parduotuvės pirkėjai turi vienodas teises. Tokios informacijos kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, mums reikia tam, kad galėtume atsiųsti Jums užsakytą naujienlaiškį (jeigu pasirenkate) ar patvirtinti Jūsų užsakymą ir pristatyti tinkamu adresu.

Mes nesame suinteresuoti sudaryti ir niekada nesudarinėjame savo skaitytojų ir pirkėjų sąrašų bei neperduodame jų tretiesiems asmenims, nesusijusiems su mūsų teikiamomis paslaugomis. Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis, išskyrus tuos atvejus, kai privalome įvykdyti tam tikrus būtinus veiksmus – pristatyti užsakymus ar apdoroti parduotuvėje įvykdytus apmokėjimus (paysera.com). Visa asmeninė Kliento informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be asmeninio Jūsų sutikimo asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Mes turime teisę rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:
• informaciją apie Jūsų kompiuterį, apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
• informaciją, kurią Jūs mums suteikiate norėdami prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu arba naujienlaiškius;
• bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Svetainės lankytojas, pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes turime teisę rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

2.4. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas
Jūsų šioje interneto svetainėje pateikti asmeniniai duomenys, bus naudojami tikslais, nurodytais šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiais tikslais:
• Interneto svetainei administruoti;
• Gavus Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris gali būti Jums įdomus (naujienlaiškio Jūs bet kada galite atsisakyti mus apie tai informavę el paštu info@bravopasta.eu);

Be konkretaus Jūsų sutikimo mes neteiksime Jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

2.5. Duomenų apsauga
UAB Bravopata (bravopasta.eu ir joje esanti elektroninė parduotuvė) įsipareigoja Jūsų pateiktais asmeniniais duomenimis disponuoti maksimaliai saugiai. UAB Bravopasta visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Dėmesio: elektroniniuose laiškuose mes niekada neprašome nurodyti jokių Jūsų slaptažodžių, mokėjimui reikalingų duomenų ir tik pats Pirkėjas yra atsakingas už savo sąskaitų informaciją ir slaptažodžių slaptumą. Visi kiti Jūsų nurodyti asmeniniai duomenys yra saugomi, nes mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti Jūsų pateiktai informacijai.

2.6. Slapukai
Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics platformą šiai interneto svetainei analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine, panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine, siekiant pagerinti vartotojų patirtį. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia:http://www.google.com/privacypolicy.html

2.7. Trečiųjų šalių interneto svetainės
Šioje interneto svetainėje gali būtin nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politiką.

2.8. Privatumo politikos pakeitimai
UAB Bravopasta turi teisę keisti čia pateikiamą privatumo politiką. Tolimesnis Jūsų naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.